Zasady zamawiania na stronie www.fmpolska.beepworld.pl

1. Przed zgłoszeniem zamówienia proszę o zapoznanie się z regulaminem (zasadami) wprowadzonymi na stronie.

2. Po wybraniu produktów, które chcemy zamówić, piszemy wiadomość z dokładną nazwą i numerkiem produktu (zazwyczaj sprawdzam zgodność lecz nie biorę odpowiedzialności za pomyłki dlatego zgodnie z numerkami zamawiam).

Punkt ten dotyczy także produktów, oznaczonych także literkami, takich jak feromony (f) dezodoranty (d)

3. Zamówienie składamy bezpośrednio na stronie za pomocą formularza zamieszczonego w zakładce ZAMÓW! lub przez e-mail  aneta.lesniewska@onet.eu

4. W zamówieniu proszę wpisać numery produktów oraz dane adresowe na który zostanie wysłany towar oraz numer kontaktowy.

5. Po otrzymaniu e-mail zostanie wysłany e-mail zwrotny z numerem konta i danymi do przelewu oraz koszt zamówionego towaru plus koszty przesyłki.

6. Koszty przesyłki to:

7zł = 2flakony perfum

10zł= 3-5 flakonów

od 6 flakonów przesyłka GRATIS !!!!

7. Towar zostaje zamówiony po zaksięgowaniu na koncie, jeżeli wpłata jest dokonywana na Poczcie Polskiej proszę liczyć się na dłuższy okres oczekiwania! lub proszę o przesłanie dowodu wpłaty- to umożliwi szybszą realizacje zamówienia.

8. Termin realizacji zamówienia klienta od dystrybutora to 7 dni roboczych z zastrzeżeniem możliwości wydłużenia. (Indywidualna informacja).

9. Dystrybutor 5104345 informuje o wysłaniu towaru do klienta i podaje możliwy termin dostarczenia przesyłki. (Czas dojścia przesyłki jest zależny od Poczty Polskiej).

 


Datenschutzerklärung
Załóż darmową stronę z Beepworld.pl
 
Za treść tej strony odpowiedzialny jest wyłącznie jej
autor. Osiągalny jest za pomocą tego Formularza!